Nina Digi Creative

Konzultace a mentoring

Chcete během následujících měsíců rozjet své online podnikáni? Potřebujete podporu nejen před kampaní, ale i během ní? Spravujete si sociální sítě sami nebo vám někdo pomáhá, ale nevidíte výsledky?

Ušetřete si čas a zkonzultujme možnosti pro vás a vaše podnikání na sociálních sítích. Konzultace jsou možné v osobní formě v Praze nebo on-line.

Vím, že váš čas je důležitý. Proto pojďme rovnou k věci. Předem mě obeznámíte s vaším dotazem, pak začneme s konzultací. 

Co můžeme na konzultacích řešit?

V rámci konzultací nemusíme řešit pouze problém, který na sociálních sítích máte, ale také váš cíl, kterého byste chtěli dosáhnout. Můžeme tedy společně konzultovat třeba i váš obsahový plán, komunikaci, ale také klesající dosahy, nerostoucí čísla sledujících a interakcí.
 
Celou konzultaci můžeme věnovat tvorbě REELS, technickým nastavením, dozvíte se jak efektivně natáčet a co natáčet. Rozobereme REELS od A do Z.
 
Doporučím vám akční kroky, jak dále postupovat. Poradím vám při tvorbě strategie, ohledně způsobu komunikace, spouštění kampaní i rozvoje komunity.

Nejste si jisti, které služby jsou pro vás ty pravé?

Ukáži vám možnosti spolupráce. Nezávazná konzultace zdarma.

Jak to bude probíhat?

Domluva konzultace

Nejprve od vás zjistím, co potřebujete vyřešit a z odpovědí poznám, jestli jsem pro vás ta pravá konzultantka. Následně domluvíme termín a místo setkání. Nabízím on-line a osobní konzultace v Praze.

Získání podkladů

Pošlu vám detailní e-mail s otázkami ohledně vašeho podnikání. Údaje jsou určeny k uchopení základních informací o Vašem podnikání / projektu, cílové skupině, konkurenci a hlavně cílech. Také se vás zeptám na cíle a očekávání k této schůzce.

Konzultace

Vše spolu probereme a já se ujistím, že vám jsou jasné další kroky a že jsme naplnili cíl schůzky. Po konzultaci vám odešlu krátký shrnující e-mail s doporučeními, zdroji, které jsem během schůzky zmiňovala.

 

Co dál?

Poté nastane týdenní integrační doba, po které si zavoláme na 30 minut a doladíme případné dotazy, které vyplynou z praxe. Můžete se mě na cokoliv zeptat a podle zájmu si objednat další konzultaci. V případě, že jste si zakoupili konzultační balíček, pak se budeme domlouvat rovnou na datu a všem, co budeme řešit.

Individuální online konzultace

1 999
Kč / hodinu
 • Hodinový on-line mentoring a poradenství podle vámi definované agendy.
 • Konzultace šitá na míru s odpověďmi na vaše dotazy a kroky pro zefektivnění prodejní/konverzní komunikace na Instagramu.

Flexibilní balíček konzultací

4999
Kč / 3 hodiny
 • Někdy toho potřebujete probrat více a jedna hodina nestačí.
 • Ať už potřebujete pomoc s vymýšlením celé strategie, probráním vašeho projektu do hloubky nebo proškolit v používání sociálních sítí, balíček konzultací se vám vyplatí i díky své flexibilitě.

Individuální V.I.P. mentoring 1:1

19000
9 999
měsíc
 • Chcete své podnikání na sítích vyladit k větší efektivitě a souladu se sebou? Potřebujete svého mentora, který vás provede vodami sociálních sítí vašim tempem a bezpečný prostor, kde žádná otázka není hloupá? Povedu vás krok za krokem svými nejlepšími strategiemi, překonáme spolu vaše hranice a nastartujeme tak vaše on-line podnikání na Instagramu.
 • Na vstupním callu si objasníme očekávání a projdeme vstupní dotazník.
 • Budeme se potkávat 5 týdnů celkem 5 hodin pro vás a vaše sítě. Najdeme vaši unikátní cestu k úspěchu na Instagramu. Vše nastavíme k co nejvyšší efektivitě.
 • Budeme si psát nebo nahrávat hlasovky, podle toho co vám vyhovuje. Jsem tu pro vás 24/7.
 • Vyladíme vaše podnikání na sítích k větší efektivitě a v souladu s vámi.
 • Pomohu ti definovat tvoji cílovou skupinu a určit, co opravdu chce. Spolu připravíme celkovou prodejní strategii. Stanovíme si cíle a priority. Ukážeme si, jak zaujmout na sociálních sítích a co teď letí. A protože teď letí Reelsy - můžeme zabruslit do tvorby videí a Reelsů
 • Bude na vás čekat spoustu skvělého materiálu k samostudiu. Najdete zde informace o FB manažerovi, jak si nastavit reklamy, myšlenkovou mapu Instagramu a úžasnou Reels sadu pro váš byznys! E- book Rosteme s Reels jednoduše a Reels content Creator, který vám pomůže s obsahem. Už nemusíte dlouho vymýšlet jak a jaký Reels natočit.
 • Hodinové školení k tvorbě Reels a videomarketingu.
 • Pro tento individuální program je omezený počet míst, abych se vám mohla věnovat naplno.
Michaela
Michaela
Koučka v HR
Read More
S Maruškou jsem začala spolupracovat jako začátečník v podnikání, kdy jsem měla krátce po koučovacím výcviku. Této volby rozhodně nelituju, díky ní jsem získala vše od naprostých základů pro online podnikání na Instagramu. Naučila jsem se plavat ve světe sociálních sítí a reklamy. Maruška mi zkrátka poskytla základní stavební kameny a posunula mě z vystrašeného začátečníka na další level. Nyní mám vše potřebné pro budování online podnikání na instagramu. Po absolvování mentoringu jsem se pustila do tvorby vlastního online programu. Byla mi vždy oporou, dodávala mi energii, když jsem se cítila ztraceně. Nikdy mi netlačila různé postupy, ale jako mentor předávala cenné rady. Moc děkuji! ​
Dagmar
Dagmar
Lektorka Češtiny pro cizince
Read More
Před vstupem do mentoringu jsem měla rozjeté podnikání, ale nevyhovovalo mi to, jak jsem to měla nastavené. Vše bylo chaotické, bez jasného záměru a cíle. Během trvání programu jsem kompletně překopala svůj Instagram, již neprokrastinuji svůj čas, ale prodávam! Paní Škabrahová je profík a svou práci dělá svědomitě a s maximálním nasazením. Je to člověk na svém místě. Ví, co dělá a dělá to prostě skvěle! Je vnímavá a dokáže se na člověka nacítit. Nekritizuje, nechytračí, pomůže klienta navést na jeho ideální cestu. Nestaví vzdušné zámky, neslibuje nemožné. Byla jsem s naší spoluprací nesmírně spokojená a moc ji jako mentorku doporučuju!
František
František
Realitys.r.o.
Read More
Před vstupem do V.I.P. mentoringu můj business stagnoval a chtěl jsem udělat změnu. Dnes dělám co mě baví a né jenom předávám hodnotu ale na sociálních sítích prodávám. Mnoho věcí jsem automatizoval a dělám s lehkostí. Spolupráce s Maruškou byla naprosto skvělá. Slovy to nejde ani popsat. Nic nebyl problém. Podpora byla vždy perfektní. Nejlepší mentorka, kterou jsem si na své cestě mohl přát.
Luboš
Luboš
Fitness kouč
Read More
Do V.I.P. mentoringu jsem se přihlásil v době, kdy už jsem se nějakou dobu snažil podnikání na IG rozeběhnout. Dostal jsem se ale do fáze, kdy jsem byl „zacyklenej“ na každodenních činnostech a vlastně jsem nevěděl, co mám dál dělat. Neměl jsem vizi, nevěděl jsem, jak tvořit obsah na sociálních sítích, furt jsem dělal dokola pár věcí, který jsem někde odkoukal a nikam se to neposouvalo. Vlastně jsem ani nevěděl, komu chci prodat. V ten moment jsem cítil, že mám dvě možnosti - buď to takhle tlačit dál a za měsíc se na to vykašlat, protože už jsem fakt nemohl. Nebo najít někoho, kdo mi řekne, co a jak mám dělat. Jak to vypadá o 10 týdnů později? ​ Mám strategii na obsah na sociální sítě, aktivně prodávám na IG. Mám hotový produkt a jasně specifikovanou cílovku. Přesně vím, co dělám, proč to dělám a s jakým cílem. V programu jsem se dověděl tolik informací, že ještě několik týdnů po skončení jsem si nestihl všechny tipy „vyzkoušet“ , mám prostě rady do zásoby! 🙂 Marušky support byl po celou dobu naprosto skvělej! Nikdy se mi nestalo, že bych nevěděl, co se po mně chce. Jakákoliv otázka nebo pochybnost mi byla vždycky hned zodpovězena a vlastně šlo všechno úplně hladce. Program je nacpanej skvělejma infromacema a každej týden jsem měl několik „WOW“ momentů 🙂
Previous
Next