Nina Digi Creative

Správa reklamy na sociálních sítích

Chcete si užívat kampaně a těšit se na to, až budete na sítích vidět a prodávat? U většiny sociálních sítí se nelze spoléhat jen na organický dosah. Umím proto pomocí placené reklamy doručit váš obsah k lidem, kteří jsou vaší cílovou skupinou. Přemýšlím strategicky a krok za krokem zajistím, aby sociální sítě podpořily vaše podnikání.

Připravuji a spravuji pro vás reklamní kampaně na míru na Facebooku a na Instagramu za účelem získávání potenciálních zákazníků, rozšiřování mailing listu, prodeje a budování značky v online prostředí.

Správa online kampaní – příprava, plánování, řízení a vyhodnocování v reklamním systému Facebook Ads, Google Ads, Skliku a Google Analytics.

Co očekávat od reklamy na sociální síti?

Inzerovat na sociální síti Facebook a Instagram je správné rozhodnutí. Na sociálních sítích jsou miliardy uživatelů, proto je dobré svou službu či produkt prezentovat i tímto způsobem. Aktuální obsah vašeho sociálního profilu na Facebooku či Instagramu bude signalizovat, že firma je živá, aktívní a moderní. Potenciální zákazníci uvidí i recenze či hodnocení od vašich zákazníků stávajících. Zvýšení návštěvnosti na webu, akviziční kampaně, práce s databází zákazníků nebo dynamický remarketing. Tohle všechno, a ještě mnohem více reklama na sociálních sítích dokáže.